هو العالم

همت بلند دار که مردان روزگار                                 از همت بلند به جایی رسیده اند

 

تحقیق و پژوهش رکن مهم و اساسی برای اعتلای فرهنگ علمی جامعه محسوب می شود. رکنی که باید از سنین پایین در فرزندان ایران عزیزمان نهادینه شود تا تحقیق و پژوهش صحیح توسط این دانشمندان نوجوان و آینده سازان کشورمان محقق گردد.

در این راستا “مؤسسه فرهنگی آموزشی دانش” از سال 1391 سمیناری علمی در سطح مدارس کشور در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم و با حمایت های معنوی دانشگاه های معتبر از جمله دانشگاه های شریف، شهید بهشتی، امیرکبیر و دانشگاه تهران برگزار نموده است.

سمینار مذکور در رشته های زیست شناسی، زمین شناسی، فیزیک و شیمی برگزار می شود و دانش آموزان عزیز محقق و پژوهشگر برای رسیدن به مقاله ای معتبر و مطابق با معیارهای علمی جهانی به مراکز مربوط به موضوع انتخابی شان معرفی می گردند.

جوایز ارزنده ای به دانش آموزان برتر در هر دوره از برگزاری سمینار اعطاء می گردد که از ارزنده ترین آن ها می توان به لوح تقدیری اشاره داشت که به تأیید حامیان معنوی سمینار از جمله وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه ها و سایر نهاد های پژوهشی ؛ می رسد و رزومه علمی با ارزشی برای آینده شما خواهد بود.

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم و خواهشمندیم برای تحقق هدف اصلی این سمینار که پرورش دانشمندانی غیور برای ارتقاء علمی ایران عزیزمان می باشد این سمینار را به دوستان خود معرفی نمایید.

 

به امید ایرانی سربلند و سرافراز

دبیرخانه برگزاری سمینار علمی دانش آموزی