برای برگزاری سمیناری به این وسعت و عظمت ، عزیزان بسیاری ساعت ها زحمت می کشند تا انعکاس آن در آینده دانش آموزان عزیز این نسل و بالتبع در شکوفایی و اقتدار علمی ایران عزیزمان باشد .

از زحمات تمام عزیزان سپاسگزاری نموده و کمیته برگزاری سمینار علمی دانش آموزی را خدمتتان معرفی می کنیم :

رئیس محترم هفتمین سمینار علمی دانش آموزی : جناب آقای اقبالی

دبیر محترم هفتمین سمینار علمی دانش آموزی : جناب آقای حسینخانی

مسئول محترم هیئت داوران هفتمین سمینار علمی دانش آموزی : جناب آقای منعم

مسئول فناوری اطلاعات هفتمین سمینار علمی دانش آموزی : جناب آقای ترکمندی

این عزیزان به عنوان سرشاخه های خدمت به شما پژوهشگران عزیز معرفی شده و مسلما برگزاری سمیناری با چنین وسعت نیازمند تلاش تیمی بزرگ است که برحسب موضوع، سایر عزیزان خدمتتان معرفی خواهد شد.

لذا درصورت داشتن هرگونه سؤال و ابهام می توانید طی تماس با دبیرخانه سمینار در شاخه مورد نظر با عزیز مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

سمینار علمی دانش آموزی

تحقیق و پژوهش رکن مهم و اساسی برای اعتلای فرهنگ علمی جامعه محسوب می شود. رکنی که باید از سنین پایین در فرزندان ایران عزیزمان نهادینه شود تا تحقیق و پژوهش صحیح توسط این دانشمندان نوجوان و آینده سازان کشورمان محقق گردد. در این راستا "مؤسسه فرهنگی آموزشی دانش" از سال 1391 سمیناری علمی در سطح مدارس کشور در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم و با حمایت های معنوی دانشگاه های معتبر از جمله دانشگاه های شریف، شهید بهشتی، امیرکبیر و دانشگاه تهران برگزار نموده است. (دبیرخانه برگزاری سمینار علمی دانش آموزی)

دبیرخانه سمینار

تماس با ما

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

  • 157
  • 135,893
نشانی دبیرخانه : تهران -خیابان شریعتی، قلهک، بالاتر از ایستگاه مترو، کوچه سجاد، کوچه حافظ، پلاک 13 - دبیرستان دوره اول شهید دانش . تلفن و فکس دبیرخانه ۲۲۷۸۵۳۹۴ - ۲۲۷۸۵۳۹۳